motoger

Żarówka xenon Porsche Boxster 987 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Żarówka xenon Porsche Boxster 987 FL
Żarówka xenon Porsche Boxster 987 FL

Sprzedawcy części do Porsche Boxster:

auto szrot
części szrot samochodowy
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części
części używane opel
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
auto części słomczyn
moto2.pl
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto części poznań
giełda części śląsk
gielda czesci
części uzywane samochodowe
auto części
giełda części poznań
auto części zamienne
auto części warszawa
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
części używane poznań
moto2
giełda części słomczyn
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe

Cena Żarówka xenon Porsche Boxster Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Porsche Boxster przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Żarówka xenon. Części samochodowe w kategorii Oświetlenie. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-18 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2025-02-05 - numer oferty 31303831. Część używana Żarówka xenon do Porsche Boxster 987 FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 5 sztuk tych części samochodowych. Cena Żarówka xenon Porsche Boxster 987 FL 2.4 2012 sedan. Tanio Żarówka xenon Porsche Boxster 987 FL 2.4 2012 sedan. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.4 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2012. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu sedan i to auto wyprodukowano przez producenta Porsche. Ten model Boxster stworzony został w takich wersjach jak 986, 986 FL, 987, 987 FL, 981.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś Żarówka xenon . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Porsche Boxster wersja 987 FL. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Porsche Boxster. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Warsztat ze specjalizacją mówi że Porsche Boxster w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Porsche Boxster bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Porsche Boxster. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czytałem na forum jak samemu wymienić Żarówka xenon do Boxster. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej Żarówka xenon. Dostałem Żarówka xenon od ręki i od razu mogłem montować do auta. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Gdzie szukać Żarówka xenon najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Porsche Boxster. Nie pozostało nic innego jak znaleźć Żarówka xenon. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Porsche Boxster. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  Żarówka xenon w Porsche Boxster. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić Żarówka xenon do Porsche Boxster. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię Żarówka xenon. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo Żarówka xenon. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Porsche Boxster na części.  


KONTAKT

tanio Żarówka xenon Porsche Boxster 987 FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Żarówka xenon Porsche Boxster 987 FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl